Właśnie, gdzie jesteśmy jak nas nie ma? 🙂 Często jak sprzedajemy na targowisku klienci pytają nas czy będziemy tutaj np. pojutrze lub czy sprzedajemy w innym miejscu/mieście. Dzisiaj na nie odpowiemy. Postaramy się także w przybliżeniu podać namiary na nasze stanowisko 🙂 Od razy powiemy, że zawsze przyjeżdżamy tym samym, zielonym busem, który ma tablice zaczynające się na LB*****. W dodatku na naszym namiocie sprzedażowym wywieszamy informację o nas. Od razu dodamy, że zamówienia prosimy odbierać maksymalnie do godziny 10:00. Tak więc:

Poniedziałek – to dzień dla nas “wolny”. W tym dniu nigdzie nie handlujemy oprócz naszego podwórka. Także w tym dniu zapraszamy do nas, do naszej siedziby w Białej Podlaskiej przy ulicy Sielczyk 7, przez cały dzień.

Wtorek – jeden z dni gdy handlujemy w Międzyrzecu Podlaskim na rynku przy ulicy Targowej. Nasze stanowisko znajduje się na przeciwko bocznego wejścia do sklepu Media Expert (stoimy do niego “twarzą”). Zdjęcie w tym poście pochodzi właśnie z Międzyrzeca Podlaskiego. To nasz główny rynek. Zawsze stoimy w tym samym miejscu lub obok.

Środa – jedyny dzień w którym jesteśmy w Piszczacu. Stoimy tutaj na samym rogu po lewej stronie przy głównym wjeździe na targowisko (na przeciwko ulicy Targowej)

Czwartek – nie będziemy długo pisać 🙂 Po prostu zapraszamy do Międzyrzeca Podlaskiego 🙂

Piątek Terespol. Jedyny dzień gdy tu jesteśmy. Stoimy na rogu zaraz obok bramy na przeciwko stoiska z rybą.

Sobota – Nasz główny rynek w Międzyrzecu Podlaskim. Dzień najbardziej popularny. Więc jeśli chcecie kupić dużą ilość kwiatów i mieć największy wybór to zapraszamy jak najwcześniej rano 🙂 Jesteśmy praktycznie już od godziny 6:00 🙂

Niedziela – dzień wolny, ale tylko w teorii 🙂 Czytajcie niżej 🙂

Oprócz tego jesteśmy także codziennie u siebie w domu, czyli w Białej Podlaskiej przy ulicy Sielczyk 7 🙂 A dokładniej można nas odwiedzać w:
Poniedziałek – przez cały dzień, czyli w godzinach od 8:00 do 21:00.
Wtorek – jak wrócimy z rynku, czyli w godzinach 14:00 do 21:00.
Środa – dzisiaj w teorii wracamy wcześniej, więc można do nas przyjechać już o godzinie 13:00 ale w praktyce różnie to bywa więc zapraszamy wszystkim także w godzinach 14:00 do 21:00.
Czwartek – rynek taki jak wszystkie więc również zapraszamy od 14:00 do 21:00.
Piątek – tak samo, rynki zazwyczaj kończą się w tych samych godzinach więc jesteśmy u siebie od 14:00 do 21:00
Sobota – weekend, więcej ludzi, większy rynek, zostajemy na nim dłużej więc do domu wracamy troszkę później. Zazwyczaj o 15:00 już jesteśmy choć kilka razy w naszej karierze zdarzyło się wrócić później. Ale to dosłownie kilka razy. Także w tym dniu zapraszamy do nas w godzinach 15:00 – 21:00.
Niedziela – w teorii dzień wolny. My jednak mimo wszystko musimy dbać o nasz asortyment 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Także i tak chętnie przyjmiemy każdą osobę zainteresowaną naszymi kwiatami 🙂 Musimy jednak trochę odpocząć po sobocie więc zapraszamy troszkę krócej, a więc w godzinach 9:00 – 20:00.